• +38 (0362) 63 33 00
  • +38 (0362) 26 47 16
  • +38 (067) 362 41 84
  • +38 (050) 750 91 00
+38 (0362) 63 33 00
  • +38 (0362) 26 47 16
  • +38 (067) 362 41 84
  • +38 (050) 750 91 00
    • Мій кошик
    • 0

Виклик дизайнера

Виклик дизайнера

Не секрет, що штори та гардини грають доволі суттєву роль в загальній картині інтер’єру кімнати . Якісно виконаний ремонт легко спортити без смаку підібрані та пошити шторки на вікнах. Тому краще булоб довіритись в питанні «одягання» вікон квартири справжнім спеціалістам цієї справи. Наша студія надає своїм клієнтам послуги консультації дизанера штор, а також з викликом спеціаліста додому.Після замовлення послуги виклику дизайнера нашої студії на об’єкт, менеджери звяжуться з Вами, обговорять всі деталі. Крім того у Вас є можливість скористатися послугою «Замовити дзвінок», тобто залишити в заявці найбільш зручний час для зв’язку з представником нашої студії.

 

Таким чином, якісне декорування Ваших вікон складається з таких етапів:


- подання заявки по телефону або на сайті на виклик дизайнера;

- узгодження всіх деталей виклику по телефону з нашим спеціалістом;

-приїзд дизайнера, можливо із зразками тканин;

- розроблення дизайну та вибір варіанту дизайну штор;

- виготовлення замовлення та, при необхідності, монтаж карнизів, навішування штор нашими спеціалістами.

 

Вартість виїзду дизайнера додому в Рівному до клієнта складе 50 грн., можливий також приїзд в інші райони області, також по всій Україні. Вартість такої послуги обговорюється індивідуально та залежить від відстані знаходження об’єкту. Дизайнер приїде в зручний для Вас час, самостійно зніме всі необхідні розміри, уточнить всї деталі, необхідні для розробки проекту дизайну, вислухає Ваши побажання, домовиться про зустріч у нас в студії, під час якої Вам будуть запропоновані варіанти оформлення Ваших вікон та тканини, які найкраще пасуватимуть для оформлення Вашого інтер’єру.

 

Результат виїзду дизайнера – ескізи та точні розрахунки вартості текстильного охдоблення вікон з врахуванням карнизів, тканини, витратних матеріалів, послуг пошиття, доставки, монтажу та навішування штор. Також буде погоджено термін виконання всіх етапів робіт. Якщо у Вас складні архітектурні форми, еркери, арки, мансарди, тощо, гіпсокартонні складні конструкції, на виїзд приїде ще майстер по карнизам. Після обговорення всіх питань, зробивши вибір на користь тієї чи іншої моделі та тканини, замовнику потрібно тільки оформити замовлення, внести передоплату. Спеціалісти нашої компанії максимально швидко виконають роботу , доставку та монтаж готових виробів та карнизів. Дуже швидко Ви зможете отримати результат роботи нашого дизайнера та більш уютний, привабливий інтер’єр Вашого помешкання.

 

ЯК РЕЗУЛЬТАТ – ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН ШТОР

Інші послуги

Дизайн штор
Читати далі

Індивідуальний пошив штор
Читати далі

Монтаж карнизів та ролетів
Читати далі

Навішування штор
Читати далі

Обслуговування, чистка, прання штор
Читати далі

Доставка
Читати далі

Гарантія
Читати далі